Dobra reklama musi być widoczna – wie o tym ZnajdzReklame.pl

Dobra reklama musi być widoczna – wie o tym ZnajdzReklame.pl

15 marca 2021 Wyłączono przez Przybyła

Reklama, której nie da się uniknąć – ZnajdzReklame.pl

Co stanowi o skuteczności reklamy? Siła perswazji i moc argumentu? A może estetyczna kreacja i odpowiednio wyważone środki wizualne? Wszystko to oczywiście nie jest bez znaczenia. Jest jednak taki rodzaj reklam, których oddziaływanie polega na wejściu w codzienną przestrzeń odbiorcy. Zapewne każdy pomyśli o typowych reklamach w radiu i telewizji, tam gdzie są konkretne bloki reklamowe albo też reklamy wpisane w narracje. Nasuwa się tu wspomnienie o wzorcowym product placement z filmu „Absolwent”, gdzie Dustin Hoffman jeździł samochodem marki Alfa Romeo. Od premiery tego filmu minęło kilkadziesiąt lat i taka forma promowania stała się znaczącą częścią rynku reklamowego.

Dobra reklama jest obecna naturalnie i na co dzień – reklama zewnętrzna

Lokowanie produktów w produkcjach popkultury (w formie bloków reklamowych czy części kontentu) obecnie jest czymś najzupełniej oczywistym. Ma jednak zasadniczo poważną wadę. Widz dostrzega formułę medialnej reklamy, ma do niej dystans, nie jest ona częścią jego naturalnego środowiska. Inaczej działa reklama outdoorowa. Dobrze zaprojektowana wizualnie i precyzyjnie umieszczona w kontekście przestrzeni publicznej reklama zewnętrzna scala się z codziennością. Jest to jednak scalenie wyrafinowane, zmuszające odbiorcę do kontaktu. To zaś co odbiorca zobaczył zostaje z nim (w myśl popularnego w memach „co się zobaczyło to się nie odzobaczy”) – dobrze umieszczona reklama zewnętrzna nie pozawala jak telewizja czy radio na zmianę kanału, czy też zajęcie się czymś, co odwróci uwagę od komunikatu. Czasowa zaś zmienność w przestrzeniach ekspozycji wyrywa z rutyny, dając bodziec do zapamiętania nowych treści.

Najlepsza reklama w Twoim zasięgu – ZnajdzReklame.pl

Stawiając na outdoor warto zaufać profesjonalistom, dysponującym szeregiem przestrzeni reklamowych i potrafiących połączyć oczekiwania klienta z określonym targetem. ZnajdźReklamę.pl dysponuje na terenie całego kraju ponad 30 tyś. nośników reklamowych w ponad 500 miastach. Zespół ZnajdźReklamę.pl to specjaliści dający gwarancję efektywności oraz indywidualnego podejścia do każdego wyzwania. Klient, niezależnie czy jest nim przedstawiciel ogromnej korporacji, czy osoba reprezentująca small biznes, może być pewien najwyższego poziomu realizacji, dobrej współpracy na każdym etapie przygotowania i realizacji kampanii. Dążąc do komplementarności oferty i efektywności działań ZnajdźReklamę.pl ma w ofercie nie tylko popularne nośniki reklamowe jak billboardy, citylighty, czy telebimy, ale również takie przestrzenie jak komunikacja miejska, czy nawet paczkomaty. Ofertę uzupełnia tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w internecie oraz precyzyjne kampanie SMS/MMS.